HMO Customer Racing
Denne side viser teamprofil, racingoversigt, officielle resultater, podieplaceringer og relaterede artikler for HMO Customer Racing i 51GT3 Racing-databasen. Registreringerne er baseret på officielle resultatdokumenter fra events og relaterede motorsportsdatakilder.
Holdinformation
- Engelsk holdnavn: HMO Customer Racing
Hvis du er holdleder for dette team, kan du ansøge om at blive medlem af 51GT3. Når du er tilmeldt, kan du opdatere teamets profil, billeder osv., og vi vil prioritere at inkludere dit holds løbsresultater.
Ansøg om at deltageOversat af 51GT3 X-lingual AI.
Præstationsoversigt for teamet HMO Customer Racing
Bedømmelser og anmeldelser af HMO Customer Racing
Bedømmelse og anmeldelse
Team HMO Customer Racing Løbsresultater
Se alle resultater| År | Racerserie | Racerbane | Runde | Kategori | Rangliste | Racerkørere | Bilnummer - Racerbilmodel | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | TCR World Tour | Mount Panorama Circuit | R18 | 11 | #30 - Hyundai i30 N TCR | |||
| 2023 | TCR World Tour | Mount Panorama Circuit | R18 | DSQ | #130 - Hyundai i30 N TCR | |||
| 2023 | TCR World Tour | Mount Panorama Circuit | R17 | 11 | #30 - Hyundai i30 N TCR | |||
| 2023 | TCR World Tour | Mount Panorama Circuit | R17 | DNF | #130 - Hyundai i30 N TCR | |||
| 2023 | TCR World Tour | Mount Panorama Circuit | R16 | 8 | #30 - Hyundai i30 N TCR |
Hold HMO Customer Racing Kvalifikationsresultater
Se alle resultater| Omgængstid | Racerkører | Løbsbane | Racerbilmodel | År / Racerserie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:39.357 | Sydney Motorsport Park | #130 - Hyundai i30 N TCR | 2023 TCR World Tour | ||
| 01:42.277 | Sydney Motorsport Park | #130 - Hyundai i30 N TCR | 2023 TCR World Tour | ||
| 01:43.199 | Sydney Motorsport Park | #30 - Hyundai i30 N TCR | 2023 TCR World Tour | ||
| 01:43.560 | Sydney Motorsport Park | #30 - Hyundai i30 N TCR | 2023 TCR World Tour | ||
| 02:15.100 | Mount Panorama Circuit | #30 - Hyundai i30 N TCR | 2023 TCR World Tour |
Hold HMO Customer Racing kørere gennem årene
-
(2023) -
(2023)